View Mode Selector (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Icon
lv: Ikona

en: Icons
lv: Ikonas

en: Fields
lv: Lauki

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: View mode
lv: Skata režīms
