View Mode Selector (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Fields
pl: Pola

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: View mode
pl: Tryb widoku
