View Mode Selector (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Sample original image
ta: மாதிரி அசல் படம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
