View Mode Selector (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Icon
uk: Іконка

en: Icons
uk: Іконки

en: Fields
uk: Поля

en: Select list
uk: Список вибору

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Sample original image
uk: Приклад вихідного зображення

en: View mode
uk: Режим перегляду
