View Mode Selector Field (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Value
de: Wert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: General
de: Allgemein

en: Default value
de: Standardwert

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.

en: Text value
de: Textwert
