View Mode Selector Field (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Custom
fi: Oma

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Text value
fi: Tekstin arvo
