View Mode Selector Field (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General
fr: Général

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Text value
fr: Valeur textuelle
