View Mode Selector Field (1.0.0-rc7) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Custom
et: Kohandatud

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
