View Mode Selector Field (1.0.0-rc7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Custom
sk: Vlastná

en: General
sk: Všeobecné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Text value
sk: Text
