View Mode Selector Field (2.0.1-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Custom
hi: मनपसंद

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Text value
hi: पाठ मान
