View Mode Switch Field (2.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field types
eu: Eremu motak
