View Mode Switch Field (2.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Layout
ro: Prezentare

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
