View Mode Switch Field (2.0.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: View mode
be: Лад выгляду
