View Mode Switch Field (2.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
