View Mode Switch Field (2.0.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Value
es: Valor

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Layout
es: Diseño

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Field types
es: Tipos de campo

en: View mode
es: Modo de vista
