View Mode Switch Field (2.0.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: View mode
fi: Näyttötila
