View Mode Switch Field (2.0.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: View mode
hu: Nézetmód
