View Mode Switch Field (2.0.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Field types
it: Tipi di campo

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
