View Mode Switch Field (2.0.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Layout
uk: Макет

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Field types
uk: Типи полів

en: View mode
uk: Режим перегляду
