View Mode Switch Field (2.0.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Layout
ar: التنسيق

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
