View Mode Switch Field (2.0.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
