View Mode Switch Field (2.0.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Layout
ca: Disposició

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització
