View Mode Switch Field (2.0.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Layout
he: פריסה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: View mode
he: מצב תצוגה
