View Mode Switch Field (2.0.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
