View Mode Switch Field (2.0.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Layout
ja: レイアウト

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: View mode
ja: ビュー・モード
