View Mode Switch Field (2.0.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: View
th: ดู

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: View mode
th: โหมดของวิว
