View Mode Switch Field (2.0.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
