View Mode Switch Field (2.0.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Field types
sk: Typy polí

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
