View Mode Switch Field (2.0.8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
