View Mode Switch Field (2.0.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field types
cs: Typy polí

en: View mode
cs: Režim zobrazení
