View Mode Switch Field (2.0.8) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
