View Mode Switch Field (2.0.8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
