View Mode Switch Field (2.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Field types
da: Felttyper
