View Mode Switch Field (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
