View Mode Switch Field (2.1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
