View Mode Switch Field (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: View mode
lv: Skata režīms
