View Mode Switch Field (2.1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Field types
ru: Типы полей

en: View mode
ru: Режим просмотра
