View Mode Switch Field (2.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View mode
gl: Modo de vista
