View Mode Switch Field (2.1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: View mode
pt: Modo de exibição
