View Mode Switch Field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Field types
az: Sahə növləri
