View Mode Switch Field (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Layout
vi: Bố cục

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
