View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
