View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Layout
fa: آرایش

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: View mode
fa: نحوه نمایش
