View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Por defeito

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: View mode
pt: Modo de visualização
