View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
