View Mode Switch Field (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: View mode
tr: Görünüm kipi
