View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
