View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
