View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: View mode
sr: Врста приказа
