View Mode Switch Field (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
